Katma Değerli Hizmetler

1. Seviye
Help Desk Hizmeti

Call Center Hotel’den hizmet alan kurumlara, operasyonlarını yönetirken ihtiyaç duydukları tüm bilişim hizmeti desteğini de güçlü IT ekibi ile sağlamaktadır. Operasyonun örgütlenmesi, işletilmesi ve başarıya ulaşması evrelerinin tümünde firmalar, CCH’nin “1.Seviye Help Desk Hizmeti” sayesinde ihtiyaçlarına çözüm bulabilirler.

Kalite Değerlendirme
Hizmeti

Call Center Hotel, hizmet verdiği firmaların operasyonlarının, istenildiği şekilde yürütülmesi için tarafsız ve bağımsız ekibi ile “Kalite Değerlendirme ve Denetleme Hizmeti”ni sağlamaktadır. Bu denetim mekanizması sayesinde; operasyonlara yönelik eksiklikler belirlenmekte ve giderilebilmektedir. Sonuç olarak; operasyonlar, daha başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Sunucu Barındırma Hizmeti

Call Center Hotel, bir çağrı merkezinin kesintisiz olarak hizmet verebilmesi için gerekli olan altyapıyı da sağlamaktadır. Call Center Hotel’in bünyesinde bulundurduğu sunucular sayesinde firmalar; sürekli ve güvenilir bir hizmet almakta, operasyonlarını rahatlıkla devam ettirmektedirler.

disaster_recovery

Disaster
Recovery
Hizmeti

Call Center Hotel, çağrı merkezi sektörünün teknolojik açıdan ulaştığı son noktadaki en gelişmiş çözümlerle hizmet vermektedir. Çağrı merkezleri için güvenilir hizmet sağlamakta, en üst düzeyde gizlilik ve denetim olanaklarının yanı sıra, olası bir afet durumunda iş ortaklarına, operasyonlarını devam ettirme fırsatını da sunmaktadır.