Operasyon Alanı Kiralama Hizmetleri

Seat Only Kiralama Hizmeti

Bir müşteri temsilcisinin çalışabilmesi için gereken müşteri temsilcisi masası, sandalyesi, temel ağ bağlantısı için gereken kablolama, yedekli güç ünitelerinden gelen UPS prizleri, masaların etrafında ses yalıtımlı separatörler, kartlı geçiş sisteminin kullanımı, kamera kayıt sistemi, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin kullanımı, ses yalıtımını sağlamak için özel halı ve taşyünü tavan, bütün bu çevresel birimlerin bakımı ve yönetilmesini içerir.

Teknoloji Dahil Seat Kiralama Hizmeti

Sesli Yanıt Sistemlerinde tuşlama ile alınamayacak verileri ASR dediğimiz otomatik konuşma tanıma sistemleri ile alabilmekteyiz. Ayrıca, büyük kurum ve kuruluşların çok seçenekli IVR menülerini Call Steering teknolojisi sayesinde tek soruya cevap şeklinde basite de indirgeyebilmekteyiz. Konuşma tanıma, doğal konuşmayı algılama, arayanın kim olduğunu doğrulama, metni sese çevirme hizmetlerimiz bu başlık altında yer almaktadır.

disaster_recovery

Disaster Recovery Hizmeti

Call Center Hotel, çağrı merkezi sektörünün teknolojik açıdan ulaştığı son noktadaki en gelişmiş çözümlerle hizmet vermektedir. Çağrı merkezleri için güvenilir hizmet sağlamakta, en üst düzeyde gizlilik ve denetim olanaklarının yanı sıra, olası bir afet durumunda iş ortaklarına, operasyonlarını devam ettirme fırsatını da sunmaktadır.