Teknoloji Hizmetleri

Uzaktan Erişim ile Teknoloji Kiralama Hizmeti

Call Center Hotel, çağrı merkezi ihtiyacı olan tüm firmalara uzaktan erişim yoluyla, kendi lokasyonlarında da hizmet vermektedir. İsteyen firmalar kendi çalışanlarıyla, kendi çalışma alanlarında, CCH’den alacakları Teknoloji Kiralama hizmeti sayesinde, operasyonlarını güvenli, verimli ve başarılı bir şekilde yürütme imkanına da sahip olabilirler.

Yerinde Teknoloji Kiralama Hizmeti

Çağrı merkezi sektörünün teknolojik açıdan ulaştığı son noktadaki en gelişmiş çözümlerle hizmet veren Call Center Hotel, isteyen firmalara, çağrı merkezi yazılım platformunu, gereken sistemleri ve çevresel tüm teknolojik donanımları da temin etmektedir. CCH’nin “Yerinde Teknoloji Kiralama Hizmeti” sayesinde firmalar, dönemsel ihtiyaç duydukları gelişmiş teknolojileri uçtan uca kendi lokasyonlarında kullanabilmektedirler.

disaster_recovery

Disaster Recovery Hizmeti

Call Center Hotel, çağrı merkezi sektörünün teknolojik açıdan ulaştığı son noktadaki en gelişmiş çözümlerle hizmet vermektedir. Çağrı merkezleri için güvenilir hizmet sağlamakta, en üst düzeyde gizlilik ve denetim olanaklarının yanı sıra, olası bir afet durumunda iş ortaklarına, operasyonlarını devam ettirme fırsatını da sunmaktadır.