Kardeş Şirketlerimiz

Yüksek verimlilik, kesintisiz destek, hızlı kurulum ve deneyimli bir iş ortağı ile çalışmanın verdiği konfor ile maliyet avantajından vazgeçemeyen kurum ve kuruluşların ilk tercihi olan Procat 2004 yılında kurulmuştur.

Procat kurucularının çeyrek yüzyıla yakın sektör deneyiminden aldığı güç ve uzman kadrosu ile birlikte A’dan Z’ye anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu, üçüncü parti ürün ve çözümler ile entegrasyonu, uygulama geliştirme, raporlama, izleme, denetleme ve kalite değerlendirme için gereken tüm ürün ve hizmetleri sunar. Kurumların gereksinimleri ile birebir örtüşen en doğru teknolojinin seçiminden kuruluma dek, tüm süreçlerde eksiksiz bir iş ortağı olarak çalışmaktadır.

Yüksek verimlilik ve kalite hedefli projelerinde, işe analiz ederek başlar, çözümü ihtiyaca ve isteğe yönelik dizayn eder, kurulumu yapar ya da mevcut alt yapıyı iyileştirir, istendiği takdirde geçici bir şekilde projeyi işleterek iş ortağına devreder ve inovatif çözümlerle sürekli olarak yanında olur.

www.procat.com.tr

Speechouse, Konuşma Tanıma (Speech Recognition), Ses İmzası (Konuşmacı Doğrulama – Speaker Verification), Metni Sese Dönüştürme (TTS – Text-to-Speech) ve Doğal Konuşma Algılama Yoluyla Yönlendirme (Çağrı Yönlendirme – Call Steering) gibi ileri ses teknolojilerini kullanan uygulamalar ve projeler sunmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Her an ve hızla gelişen günümüz dünyasında, insanların isteklerine erişim taleplerinin bu gelişime paralel hızda ve kolaylıkta olmasını sağlamak amacıyla Speechouse, iletişimin en doğal yolu olan “konuşma”ya dayanan proje ve uygulamaları  müşteri hizmetleri sektörü için özel olarak tasarlar ve bunları yönetilen hizmet modeliyle sunar.

Kullanıcının çağrı merkezlerini aradığında tuşlayarak işlem yapmak yerine konuşarak işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayan konuşma tanıma teknolojileri, kişisel bilgilerini sıralamak yerine taklit edilemeyecek özellikteki kendi sesiyle doğrulanmasına olanak tanıyan ses imzası – konuşmacı doğrulama teknolojileri Speechouse tarafından sektöre ve gereksinime göre tasarlanan sistemler içinde sunulur.

“Ses” içeren teknolojilerin en gelişmişi olan ve kullanıcıların isteklerini kendi sözcükleriyle ifade ettikleri doğal konuşma yoluyla self-servis kanallara yönlendirilmelerini sağlayan Sesle Yönlendirme – Call Steering teknolojisi de Türkiye’de ilk kez Speechouse tarafından uygulanmaktadır.

Speechouse bu gelişmiş ses teknolojilerini kullanan çözümleri başta telekomünikasyon, finans, seyahat, perakende, kamu, eğlence ve sigorta olmak üzere birçok farklı sektördeki firmaya, firmanın gereksinimleri doğrultusunda özel olarak tasarlanan hizmet modeli şeklinde sunar.

Speechouse, dünyada ses teknolojileri alanında önemli projeler gerçekleştiren Nuance firmasının 2006 yılından beri Türkiye partneridir.

www.speechouse.com