Kurumlara Özel İnsan Kaynağı Yönetimi

Kobilife - Şubat 2015

Call Center Hotel (CCH), dünyanın ilk çağrı merkezi oteli olarak tanınıyor. Yeni dönemde iş ortaklarına insan kaynakları ve kalite değerlendirme hizmetleri vermeye hazırlanan marka, yeni projeler üretme konusunda başarılı bir profil çiziyor.

Dünyanın ilk çağrı merkezi oteli unvanıyla sektörde tanınan Call Center Hotel, çalışmalarını İstanbul ve Izmir lokasyonlarında sürdürüyor. Uzman kadrosunda 2 bin kişiye istihdam sağlayan marka, yeni dönemde iş ortaklarına insan kaynakları ve kalite değerlendirme konularında hizmet vermeye hazırlanıyor. Çalışmalarını tam bir otel mantığı ile sürdürdüklerini belirten Call Center Hotel CEO’su Tarkan Ersubaşı, Multinet, Mikatur, AMSH ve Doğuş Otomotiv gibi kurumlara İnsan Kaynağı hizmetlerini sunduklarını anlatıyor ve iş ortaklarının hizmet kalitesini ve operasyonel verimliliğini de artırdıklarının altını çiziyor.

Markaların İnsan Kaynağı Arayışı

“İş ortaklarımıza yazılım, altyapı, çağrı merkezi danışmanlığı ve yeni teknoloji konusunda hizmet veriyoruz. Ayrıca insan kaynağı seçme, yerleştirme ve yetenek yönetimi gibi konularda da firmalara danışmanlık veriyoruz. Bu hizmetler sayesinde markalar nitelikli ve başarılı kişilerle buluşma imkanına sahip oluyor. Ayrıca pozisyonun gereklerine uyum sağlayan bireylerle tanışabiliyor.” sözleriyle Call Center Hotel’in hizmet alanlarını anlatan Ersubaşı, yeni dönemde insan kaynakları alanında yatırım yapacaklarını belirtiyor.

Kalite On Planda!

Türkiye’de çağrı merkezi sektörünün, yarattığı istihdam olanağıyla oldukça dinamik bir yapıya sahip olduğunu belirten Call Center Hotel CEO’su Tarkan Ersubaşı, doğru insan kaynağını doğru kurum ile buluşturmak amacıyla Call Center Hotel olarak iş ortaklarına özel, çözüm odaklı hizmetler sunduklarını belirtiyor. Tur-nover oranının çağrı merkezi sektöründe oldukça yüksek olduğunu ve sektörde yetişmiş insan kaynağının çok önemli olduğunu ifade eden Ersubaşı, daha çok yarı zamanlı bir iş olarak görülen çağrı merkezi müşteri temsilciliğinin artık bir mesleğe dönüştüğünü sözlerine ekliyor. Bu noktada Call Center Hotel olarak insan kaynağının seçiminden yerleştirilmesine, yetenek yönetimine kadar firmalara tüm olanakları bir arada getirdiklerini belirtiyor.

Ersubaşı, insan kaynağını en iyi şekilde, yeni yaklaşımlar ile değerlendirerek doğru aday ile doğru kurumu bir araya getirip mutlu çalışanlar, mutlu kurumlar ve sonuç olarak mutlu müşteriler yaratmayı hedeflediklerini vurgulayarak: “Son zamanlarda Call Center Hotel’de birkaç önemli hizmeti ön plana çıkardık. Bunlar teknoloji, insan kaynağı tedariği, kalite ve raporlama gibi temel bileşenler. Her durumda en kritik konu insan kaynağı yönetimidir.” diyerek sözlerine son veriyor.

Haberi görüntülemek ve indirmek için tıklayınız.