Procat ve Call Center Hotel’den Sosyal Sorumluluk Projelerine Tam Destek

Call Center Life - Ocak 2015

“Kurumsal Sosyal Sorumluluk” bilinciyle hareket eden ve topluma değer yaratacak çalışmaları ön planda tutan Procat ve Call Center Hotel, Mukopolisakkaridoz ve Benzeri Lizozomal Depo Hastalıkları Derneğinin (MPS LH) çagn merkezi operasyonlannı sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yürütürken; bu yıl 36. düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonunda Omurilik Felçlileri Derneği yararına akülü sandalye desteği de verdi.

MPS ve benzeri lizozomal depo hastalıkları olan hasta ve yakınlarının dayanışması, bu alanlarda çalışanlarla bir araya gelerek sorunların birlikte ele alınması ve toplumun bilinçlendirilmesi amacıyla kumlan MPS LH Derneği tüm çağrı merkezi operasyonlarını Procat ve CCH’ın desteğiyle sürdürüyor.

Aynca Procat ve CCH bu yıl 36. düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonunda Türkiye Omurilik Felçlileri Demeği’ne destek sağlamak için oluşturulmuş bir grup olan AA-Team İstanbul takımına akülü sandalye desteğinde bulunuyor.

Sadece sundukları hizmetin kalitesine değil topluma katkı sağlayacak ve değer yaratacak çalışmaları da önemsediklerini belirten Procat ve Call Center Hotel CEO’su Tarkan Ersubaşı, Kurumsal Sosyal Sorumluluk bilincini ön planda tuttuklarını ve bu kapsamda gerçekleştirdikleri projelerin sürekliliğinin şirket prensipleri arasında yer aldığı vurguladı.