Call Center Hotel, İnsan Kaynakları ve Kalite Değerlendirme Hizmetleri Vermeye Başladı

Telecom.tr - Şubat 2015

Çağrı merkezi sektöründe lokasyon ve teknolojiyi hizmete ı dönüştürmek amacıyla 2010 yılında kurulan Call Center Hotel, iş ortaklarına insan kaynaklan ve kalite değerlendirme hizmetleri de verecek. Uzman kadrosu ile şu an İstanbul Kavacık, Levent ve İzmir lokasyonlarında toplam 2000 seat ile hizmet veren Cali Çenter Hotel, tam bir otel mantığı ile çevresel tüm çağrı merkezi hizmetleri ve teknolojilerini sunmanın yanı sıra kurumların doğru insan kaynağıyla bir araya gelmesini de sağlıyor.

Multinet, Mikatur, AMSH ve Doğuş Otomotiv gibi kurumlara İnsan Kaynağı hizmetlerini sunan CCH, iş ortaklarının hizmet kalitesini ve operasyonel verimliliğini artırıyor. Grup şirketleri Procat ve Speechouse ile birlikte çağrı merkezi sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet veren Call Center Hotel, iş ortaklarına sunduğu yazılım, altyapı, çağrı merkezi danışmanlığı ve yeni teknolojiler hizmetlerinin yanı sıra kurumsal insan kaynağı seçme, yerleştirme, yetenek yönetimi gibi hizmetler de sağlıyor. Verdiği bu destek ile nitelikleri, iş geliştirme becerileri ve başarılarına başarı katabilecek kişileri doğru firmalarla buluşturan CCH, kurumlan ise istenen pozisyonun gereklerine tam uyum sağlayan, kendi değerini firmaya da aktarabilecek adaylar ile bir araya getiriyor.

Türkiye’de çağrı merkezi sektörünün, yarattığı istihdam olanağıyla oldukça dinamik bir yapıya sahip olduğunu belirten Cali Center Hotel CEO’su Tarkan Ersubaşı, doğru insan kaynağını doğru kurum ile buluşturmak amacıyla Call Center Hotel olarak iş ortaklarına özel, çözüm odaklı hizmetler sunduklarını belirtiyor. Turnover oranının çağrı merkezi sektöründe oldukça yüksek olduğunu ve sektörde yetişmiş insan kaynağının çok önemli olduğunu ifade eden Ersubaşı, daha çok yarı zamanlı bir iş olarak görülen çağrı merkezi müşteri temsilciliğinin artık bir mesleğe dönüşmesi için insan kaynağının seçiminden yerleştirilmesine, yetenek yönetimine kadar firmalara tüm olanakları bir arada sağladıklarını söylüyor. Ersubaşı insan kaynağını en iyi şekilde, yeni yaklaşımlar ile değerlendirerek doğru aday ile doğru kurumu bir araya getirip mutlu çalışanlar ve mutlu kurumlar ve sonuç olarak mutlu müşteriler yaratmayı hedeflediklerini de vurguluyor.